INFOLINKA
+421 914 276 019
Cart0Item(s)

V košíku nejsou žádné položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Předchozí

Luxusní celoroční set Bamboo 135x200 / 70x90 cm

Předchozí

Luxusní celoroční set Aloe vera 200x220/2x50x70 cm

Přírodní celoroční set KOMFORT WOOL 140x200/70x90 cm

Rychlý přehled

Celoroční set KOMFORT WOOL je vyroben z BIO bavlny s certifikátem GOTS. Vnější povlak polštáře je podšitý přírodním ovčím rounem pro dlouhodobou svěžest, jelikož ovčí rouno má unikátní termoregulační vlastnosti. Náplň polštáře tvoří kombinace PES kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vnitřním samostatném vaku na zip. Přikrývka je 100% přírodní s naplní z ovčího rouna. K setu dostanete dárek nákupní tašku z BIO bavlny.


Rozmer : 140x200/70x90 cm


Gramáž výplne : 300g/m2


Gramáž polštáře : 1200 gDostupnost: 5-7 dnů


3 897 Kč

Detaily

SLOŽENÍ

Povrchovou tkaninu přikrývky tvoří 100% přírodní bavlna s certifikátem GOTS. Výplň přikrývky tvoří přírodní ovčí rouno, které ji dodává perfektní termoregulační vlastnosti, kdy v zimě udržuje teplo a v létě chladí. Ovčí rouno absorbuje o 30% více vlhkosti, než je jeho vlastní váha, aniž by působilo na dotek vlhkým dojmem. Nadměrné vhlkosti se zbavuje odpařovaním, zatímco na pokožce vytváří příjemný chladivý efekt. Náplň polštáře tvoří kombinace PES kuliček a PUR tyčinek, které jsou uloženy ve vnitřním vaku na zip, je možné tak regulovat výšku polštáře.

PŘEDNOSTI

100% přírodní výrobek ovčí rouno má dokonalé absobrční účinky a chladivý efekt povrchová tkanina 100% BIO bavlna s certifikátem GOTS termoregulační efekt baleno v tašce s uchem

TIPY NA ÚDRŽBU

Ošetřování výrobku je možno provádět jejím lehkým protláčením rukou ve vlažné vodě za použití přírodního mýdla nebo je možné prát výrobek v domácí pračce při teplotě vody maximálně do 30°C v jemném cyklu (doporučuje tekuté složení pracího prostředku podobnému šampónu), minimálně jedenkrát za rok, nejlépe v letním období. Nepoužívat pro bělení prostředky obsahující chlór. Výrobek se nesmí ždímat, sušit v bubnové sušičce. Je možné využívat i chemického čistění.